Загальні умови користування платформою (далі – ОУП).

Представлені тут загальні правила регулюють відносини між PsychoLounge і покупцем продукту для всіх укладених на цій платформі контрактів. Концепція створена як інформаційна платформа на сторінці «psycholounge.net» про різні методи допомоги та самодопомоги при захворюваннях страху російською мовою. Для реєстрації та купівлі продукту  зі сторінки ¦psycholounge.net  необхідно Вашу згоду  з умовами використання продукту, підтверджену маркуванням під «Умовами користування», що відповідатиме Вашому підпису. PsychoLaunge має право змінити умови використання платформи, повідомивши про це за місяць до набрання змін (наприклад, припинення контракту) у дію. Зміни буде повідомлено Вам як покупцю в листі на e-mail. Якщо Ви не опротестуєте рішення письмово або через e-mail протягом місяця, зміна контракту з PsychoLounge набуде чинності. PsychoLounge має право посилатися на ці зміни.

Ці загальні умови використання платформи (ОУП) Ви знайдете за адресою: https://psycholounge.net. Крім цього ОУП будуть надіслані вам також разом після покупки нашого продукту разом з наступною інформацією (наприклад ціна, тривалість та спосіб використання продукту тощо). Інші ОУП будуть застосовані у разі необхідності у письмовому вигляді.

Обсяг послуг та умови користування.

Продукт, куплений на платформі psycholounge.net, містить всю інформацію російською мовою. Для купівлі продуктів та їх використання на платформі PsychoLounge клієнту необхідно мати комп’ютер, ноутбук, планшет чи смартфон із Web-Browser та виходом в інтернет. Звертаємо Вашу увагу на те, що під час використання версії для смартфона можуть виникнути певні обмеження. Забезпечення себе необхідними засобами для користування купленим продуктом із платформи PsychoLounge лежить на Вашій особистій відповідальності.

Перед здійсненням покупки та укладанням таким чином контракту з PsychoLounge Ви можете ознайомитися з нашими

відео- та аудіопродуктами під на сайті  psycholounge.net і перевірити, чи має Ваш комп’ютер інтернет-контакт для користування PsychoLounge.

Повідомлення про стан здоров’я.

Описані в онлайн магазині продукти не є прийнятими на себе офіційними зобов’язаннями з боку PsychoLounge по відношенню до покупця. PsychoLounge не несе також жодної відповідальності за зміни Вашого здоров’я.

PsychoLounge пропонує опис сучасних психотерапевтичних інструментів, не замінюючи та не замінюючи собою медичне обстеження та лікування.

Укладення контракту.

Після вибору Вами придатного для Вас продукту при натисканні на кнопку «Купити» Ви укладаєте контракт із PsychoLounge. Договір укладається російською мовою. Перед покупкою перевірте Ваші дані та за потреби Ви можете їх змінити. Підтвердження Вашої покупки буде надіслано Вам на Вашу електронну адресу.

Варіанти сплати.

З продуктами та їх актуальними цінами Ви зможете ознайомитись на

сторінці psycholounge.net. Після укладення договору (покупки товару) Ви користуєтеся ним, як і іншими придбаними продуктами, зайшовши до створеного Вами на psycholounge кабінету. Після укладання контракту умови контракту не змінюються.

Здійснити оплату можна: картками Visa, MasterCard, Maestro, картками PostFinance, а також за допомогою сервісу PayPal. Оплата вашої покупки відбувається на місці, кредитоспроможність поданої форми оплати буде перевірена нашими швейцарськими партнерами і вони залишають за собою право у разі сумніву не прийняти її. При цьому вхід на сторінку на платформу psycholounge.net буде закритий до відновлення кредитної картки покупця. Якщо під час використання фальсифікованих даних чи відсутності кредитоспроможності форм оплати виникають додаткові витрати, покупець зобов’язаний їх оплатити.

При повторенні невдалої спроби придбати продукт на psycholounge.net ми залишаємо за собою право повторного закриття входу на нашу платформу.

Час користування продуктом та умови повернення купленого продукту.

З моменту покупки продукт є Вашою ментальною власністю без жодного тимчасового обмеження і не підлягає поверненню. Після покупки весь вміст продукту буде Вам надано у Ваше повне розпорядження за посиланням платформи psycholounge.net та її вмісту. Для укладання контракту з ?psycholounge.net? потрібна діюча адреса електронної пошти покупця. Використання змісту кожного продукту платформи (як повністю, так і будь-якої його частини) можливе лише з метою покупця. Продукти є ліцензованою інтелектуальною власністю PsychoLounge та його творців. Використання і присвоєння продуктів з метою перепродажу, реклами, копіювання переслідується за законом.