Я вибрала цю програму боротьби з генералізованою тривожністю в першу чергу в силу довіри до її автора – професійного лікаря психіатра-психотерапевта і майстра своєї справи – Людмили Метелешко. Мені імпонує структурованість курсу боротьби зі страхами, вплетення інноваційної методики – самогіпнозів.

Безмежно дякую вам, що з вашою програмою почуваюся набагато щасливішою і психічно здоровішою. Досі працюю над собою, над перевихованням реакцій мозку на роботу лімбічної системи, але вже не так страшно, навіть, не так страшно працювати над страхами, витягати їх на світло і позбуватися їх. Дуже-дуже дякую! Обіймаю

Д.С. / Писательница

Я відразу купила онлай терапію Агорафобія з панічними атаками, просто так, бо вже втомилася шукати допомогу і виходити з кабінету лікаря з діагнозом вегето-судинної дистонії.
Я пройшла тестування на програмі Психолаундж і зрозуміла, що в мене панічні атаки і агорафобія. Вже просто з цікавості подивилася перше заняття, стало відразу легше, відпустили страхи. Але я не могла повірити, що я можу позбавитися їх назавжди. Після перших занять в мене зникли панічні атаки під час засідань зі співробітниками фірми. Далі в ліфті і в метро. А потім я вперше за багато десятиріч наважилася на подорож і це був Єгипет. Я щаслива і дуже вдячна!

Я ж  Вам казав, що Ви була у мене «перша гіпнотізьор» у моєму скептичному житті?  Так от. Я щасливий, що мої друзі дали мені «Ваші» координати.

Спілкування із Вами, хочу і мушу сказати,- радий, що долучився до диґітальних практик, щиро зацікавлений і вірю в успіх спільної праці, обов‘язково повідомлю про досягнення.

Але щодо гипнозів. Зізнаюся. Включаю як електрофорез тепер. Вирубаюся разом із двома своїми котами як мухи від дихлофосу на третій хвилині. Перепрошую за таке грубе порівняння, але чому мені придумувати нове, як шо і старе правда)))

М.К. / Чиновник министерства

После смерти отца у меня появились тревоги потребность постоянной перестраховки, на случай, если что-то может случиться.

После рождения ребёнка появились страхи, что с ним что-то не так, что он может во сне умереть. Я перестала спать, потому что боялась, что просплю тот момент, когда мой ребёнок перестанет дышать и я не смогу спасти его. Тревог становилось больше и больше, я больше не могла нормально ни жить, ни работать, ходила с сыном от одного врача к другому.

Психолаундж помог мне выйти из этого состояния, я знаю, что мои тревоги — это следствие заболевания, а не я сама!

Тест на Психолаундж подсказал мне мой диагноз -Генерализированная тревожность, и хотя я почти год ходила по врачам, никто не сказал мне, что у меня расстройство страха.

После первого занятия на Психолаунже начала спать, снизилась тревожность. Работаю дальше,
Спасибо!

А.Б. / Учитель

Мне очень подходит программа, я больше никому не хочу рассказывать о себе, своей семье и я понял, что мне не нравится, когда ко мне заглядывают в душу, а помочь ничем не могут. Потрачены деньги и время на психологов, результатов — 0.

На Психолоундж нашёл то, что мне нужно: ощущение заинтересованности в моей судьбе, чёткость, практичность и, что самое главное,- результативность. Практически с первого занятия понял свою проблему и стал избавляться от страхов. Спасибо!

Видеоотзывы

Оставить отзыв

Уже пользовались программами, терапиямы, гипнозами или тестами — оставте Ваш отзыв.
Нам будет очень полезно узнать Ваше мнение.